קהילת מנטרה מתרגשת להזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת בסרילנקה

הצטרפו אל מנטרה ומדריכת היוגה מגלי ששון לחוויה שלא נראתה כמוה.

ריטריט חלומי במתחם וילות יוקרתי אשר ממוקם על שפת הים בכפר MATARA בסרילנקה בו נצא למסע קסום ונהנה מתרגולי יוגה ומדיטציה, סדנת סאונד הילינג, ארוחות עשירות, טיפולי מסאג', מוזיקה וריקודים, טיולים בטבע, זריחות, שקיעות ועוד שלל הפתעות.

העניקו לעצמכם מתנה של שחרור, העצמה וחיבור מחדש בנוף הקסום של סרילנקה.

הצוות המקצועי

445A3841 (1)

מגלי ששון
 

היי אני מגלי, מורה ליוגה בשיטת אשטנגה, איינגר וויניאסה. בעלים ומורה בסטודיו שלי בעיר הולדתי בתל אביב: PARU YOGA אל היוגה נחשפתי כבר בגיל 16 בעקבות הוריי אשר תרגלו באופן קבוע יוגה בסלון ומידי פעם הייתי מצטרפת אליהם לתרגול. כנערה, היו לי מגבלות רבות שנבעו מבעיות קשב וריכוז, דרך היוגה למדתי להתגבר עליהן. היוגה עזרה לי להתרכז ובכלל גרמה לי להרגיש הרבה יותר טוב - פיזית, מנטלית ורוחנית. מסע היוגה שלי לא עוצר לעולם, אני עדיין תלמידה ותמיד יהיה לי עוד מה ללמוד. שיטת ההוראה שלי מושפעת מן המסע שעברתי, אני רואה ביוגה דרך חיים וכולי מוקירה תודה לדרך שבה בחרתי. ״היוגה תיתן לכל מתרגל תחושת איחוד פיזית, מנטלית ורגשית בד בבד עם שקט נפשי והרגעת תנודות המחשבה״. אני מזמינה אתכם לבוא לחוות איתי חוויות חדשות, לתרגל ולהתאהב.

מה כלול?

 • טיסות והעברות למלון משדה התעופה
 • 7 לילות לינה במתחם הוילות היוקרתי STELLA BEACH
 • תרגולי יוגה ומדיטציה
 • ארוחות עשירות ומגוונות לרבות יין בארוחות ערב
 • טיול בעיר העתיקה GALLE
 • טיול לחוף הקסום BLUE BEACH
 • 2 שיעורי גלישת גלים
 • גלישת סאפ בשקיעה בנהר
 • מסאג' מפנק לכל אורח
 • מוזיקה, מסיבות וריקודים

מה לא כלול

 • ביטוח נסיעות אישי 
 • בדיקות קורונה במידת הצורך

לינה

חדר זוגי

בכל החדרים:

מזגן, מקלחת ושירותים צמודים, מצעים ומגבות.

הרשמה מוקדמת תסתיים ביום שבת 24.9.22 החל מיום ראשון 25.9.22 המחירים יעלו כמפורט להלן.

הריטריט מותנה במינימום משתתפים. הבטיחו את מקומכם בתשלום דמי הרשמה בסך $300

את יתרת התשלום יש לשלם לא יאוחר מ-14.9

מה בתכנית?

תמונות מאירועים קודמים

רוצים פרטים נוספים על הריטריט?
דברו עם נציג טלפוני!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר תוכלו גם לפנות בכל שאלה לטל. 077-8051420, או במייל contact@mantraways.com

תקנון – אחריות ותנאים כלליים

תקנון חברה

תנאי התקשרות ואחריות בריטריטים של מנטרה לחיים בע"מ בחו"ל.

תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

מנטרה לחיים בע"מ מציעה ריטריטים מאורגנים באתרים שונים בעולם. חובה על כל מי שמבקש להירשם לאחד הריטריטים לקרוא בקפידה את התקנון ולוודא כי התנאים המפורטים בו ברורים לו.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל ל-info@mantraways.com

הזמנת מקום בריטריט באתר החברה מהווה הסכמה לכל התנאים המפורטים בהמשך.

הרשמה ותשלום

ההרשמה מתבצעת באתר של מנטרה לחיים בע"מ - mantraways.com.  

התשלום עבור הריטריט מתבצע במועד ההרשמה בכרטיס אשראי. ניתן לחלק את התשלום למספר התשלומים המצויין בדף החיוב. התשלומים הם ללא ריבית.

רק תשלום מלא במועד ההרשמה מבטיח את השתתפות הנרשם בריטריט. למנטרה לחיים בע"מ הזכות לסרב לממש נסיעה של כל מי שנרשם ולא שילם עבור ההזמנה במלואה. 

בתהליך ההרשמה נדרש כל נרשם לקרוא בקפידה את תקנון החברה (מסמך זה) ולאשר אותו.

 

מחירים / שערי מטבע / מיסים

מחיר הריטריט נקוב במטבע יורו. מטבע התשלום בהרשמה הינו שקל. שער ההמרה יורו-שקל הקובע הוא שער העברות והמחאות גבוה ביום התשלום.  

קיום הריטריט

קיום הריטריט מותנה במינימום משתתפים. במידה ולא הושג המינימום הנדרש עד שבועיים לפני מועד הריטריט - יבוטל הריטריט והנרשמים יקבלו את מלוא כספם בחזרה.

ההחזר יתבצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי באמצעותו שולם הנרשם.

 

כללי (מסמכים / ביטוח/אשרות)

 באחריות הלקוח לבדוק את מסמכיו אם תקפים, תוקף דרכון ישראלי לחצי שנה לפחות ממועד היציאה לריטריט והכניסה למדינה היעד, צורך באשרת כניסה (ויזה), חיסונים ומצב רפואי, מסמכי הנסיעה שסופקו על ידי מנטרה לחיים בע"מ, כרטיסי טיסה, ומידע לגבי מפגש הקבוצה בשדה התעופה.

 באחריות הנרשם לרכוש פוליסת ביטוח בריאות ומטען מתאימה אשר תכסה גם את סוגי הפעילויות בריטריט הדורשות כיסוי ביטוחי מיוחד (כדוגמא: צלילה). יש לוודא כי הפוליסה מכסה החזר דמי ביטול במקרה של ביטול ההשתתפות על ידי הלקוח בגלל מחלת הקורונה או כל מחלה או מכל סיבה אחרת. מובהר בזאת כי הלקוח יצטרך לשאת בכל העלויות בגין ביטול השתתפות על ידו וההחזר שיינתן לו יהיה בקיזוז כל עלויות הביטול.

 מומלץ לכלול בביטוח סעיף הטסה אווירית במקרה חירום. אין מנטרה לחיים בע"מ אחראית לביטול נסיעה ו/או קיצורה עקב מצב רפואי של הלקוח או של בן משפחה הקרוב אליו.

 לקוחות הנוסעים בדרכונים זרים ולא ישראלים מחוייבים להודיע מראש בכתב למנטרה לחיים בע"מ ועל הלקוחות בעלי הדרכון הזר מוטלת האחריות לבדוק את תנאי הכניסה למדינה אליה טסים אל מול הרשויות המתאימות (ראוי להדגיש כי קיימת סבירות גבוהה לכך שמדינות היעד דורשות מבעלי דרכונים זרים אשרת כניסה מותאמת למדינת היעד ובעל דרכון זר שלא יעשה את הבדיקות וההתאמות הדרושות - עלול לא להיכנס למדינה

  מנטרה לחיים בע"מ אחראית בהודעה כתובה באם יש צורך בויזה/אשרת כניסה מתאימה אך ורק בעבור בעלי דרכונים ישראלים.

 

ביטולים

ביטול יזום של ריטריט על ידי מנטרה לחיים בע"מ הנובע בעיקר ממספר מועט של נרשמים יתאפשר עד 15 ימים לפני יציאת הריטריט ללא כל טענה ו/או תביעה של ה לקוח.
עיסקאות אשראי יוחזרו על פי התנהלות חברות האשראי.

 
ביטול ע"י הלקוח

על פי חוק הגנת הצרכן לגבי עסקת מכר מרחוק, הלקוח רשאי לבטל את הריטריט - בהודעה בכתב לחברת מנטרה לחיים בע"מ (מייל לכתובת info@mantraways.com), בתוך 14 ימים מיום ההרשמה לריטריט ולאחר אישור חוזר ממנטרה לחיים בע"מ ובתנאי שנותרו לפחות 7 ימי עסקים (שאינם כוללים את ימי שישי, שבת וערבי חג) ליציאת הריטריט.
בכל מקרה אחר מן המפורט לעיל, בו יבטל הלקוח את הרשמתו לריטריט, לאחר חלוף 14 ימים מיום רכישת הריטריט, יחולו תנאי הביטול המפורטים להלן:
ממועד ההרשמה ועד 21 ימים לפני האירוע דמי הביטול יהיו בסך 500 יורו.
מ-20 ימים ועד 8 ימים לפני האירוע דמי הביטול יהיו בסך 1000יורו 
מ-7 עד 3 ימים לפני האירוע דמי הביטול יהיו בסך 1200 יורו
בכל מקרה של ביטול פחות מ-3 ימים לפני האירוע או אי הגעה לאירוע - אין החזר.
מנטרה לחיים בע"מ רשאית לקזז את עלויות הביטול מכל סכום ששילם הלקוח עפ"י האמור לעיל.
אי קבלת ויזה/אשרת כניסה למדינה אינה עילה לביטול ואינה מזכה את הצרכן בהחזר כספי מעבר לקבוע בחוק.
 

 

תקנון קורונה:

יובהר כי ריטריט תחת מדיניות הקורונה מתקיים כל עוד מדינת היעד מקבלת תיירים מישראל וכל עוד הטיסה יוצאת כסדרה.
יודגש כי גם אם מדינת היעד הופכת לאדומה אך ניתן להגיע ולטייל בה, הריטריט מתקיים כסדרו.
ההתנהלות במדינת היעד הינה בכפוף לחוק החל בה בלבד ובהתאם להחלטת הרשויות המקומיות וחובת הלקוח\ת לנהוג לפיו.
יתכנו שינויים בתוכנית הריטריט לפני ו\או לאחר היציאה מישראל ואף וויתור על אתרים הכתובים במסלול ללא ידיעה מראש וללא צורך בהסכמת הלקוח כל עוד סיבת שינוי המסלול נובעת מהנחית הרשויות המקומיות בצל וירוס הקורונה.
עילת שינוי המסלול או הפיכת המדינה לאדומה אינה מהווה עילת ביטול וכל ביטול מצד הלקוח בגין כך יגרור דמי ביטול כמפורט בתקנון זה.
על הלקוח חלים החובה והאחריות לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה הכוללת סעיף קורונה המבטחת גם דמי ביטול מכל סיבה שהיא.

בשל מצב הקורונה, בהתאם לשינויים התכופים בכניסה לכל מדינה ומדינה, באחריות הלקוח הנרשם לריטריט לבדוק את תנאי הכניסה לכל מדינה באתר הרשמי של כל מדינה אליה הוא מתעתד להיכנס בריטריט עם מנטרה לחיים בע"מ וזאת כל עוד הוא שהה ב 2 החודשים שלפני יציאת הריטריט במדינה אחרת מלבד מדינת ישראל.
 
מומלץ גם לבדוק מראש תנאי פוליסת ביטוח המכסה את ה לקוח בביטוח רפואי כולל נגיף הקורונה לרבות דמי ביטול.
יובהר כי במידה ולקוח חש בתסמיני קורונה במהלך הריטריט, באחריותו הבלעדית להתפנות לבדיקת קורונה ולבידוד עצמי עד לתוצאות הבדיקה. הלקוח או חברת הביטוח בלבד, יישאו בהוצאות הנלוות.
הלקוח מבין כי מנהל הריטריט חייב להמשיך עם הקבוצה בריטריט והקשר של הלקוח מאותו רגע ואילך יהיה אל מול חברת הביטוח ואל מול המטה של מנטרה לחיים בע"מ בארץ.
למידע כללי ומסמכים שיש להביא לשדה התעופה יש להתעדכן במשרד הבריאות . מידע מסודר ינתן על ידי החברה באזור האישי. 

יובהר כי הנחיות הקורונה משתנות מעת לעת ועל הלקוח\ת להתעדכן ולפעול בהתאם להנחיות התקפות במועד הטיסה.

המחירים כוללים:

טיסות

הטיסות למדינות היעד של הריטריטים של מנטרה לחיים בע"מ מבוצעות בחברות תעופה סדירות אלא אם מצויין אחרת (טיסות שכר למשל). הטיסות יכולות להיות ישירות או לא ישירות. במצבים חריגים או מחוסר אפשרות אחרת יש מצבים של נחיתות ביניים או אפילו החלפת מטוס. ייתכנו מקרים חריגים שבהם חברת התעופה מבצעת רישום יתר (אפילו ללא ידיעת החברה המארגנת) דבר המותר על פי תקנות וחוקי איגוד חברות התעופה הבינלאומיות (יאט"א). במקרים חריגים אלה תעשה מנטרה לחיים בע"מ כל מאמץ שהנזק יהיה מזערי, אם בכלל.

אין מנטרה לחיים בע"מ אחראית לאיחורים בהמראות ונחיתות של מטוסים וכן לביטול טיסות. אלו באחריות חברות התעופה.

אין מנטרה לחיים בע"מ אחראית על החלפת חברת תעופה, לחכירת מטוסים ואין באחריותה לעדכן זאת מראש.

הגעה לטיסות במהלך הריטריט הינה באחריות הלקוח בלבד. כל עיכוב אשר נובע מסיבה אישית עלול להוביל לפספוס הטיסה וביטול אוטומטי של טיסות ההמשך על ידי חברת התעופה. במצב זה, יתכן כי יידרש הלקוח לרכוש על חשבונו כרטיסי טיסה חדשים.

במידה שהמטען הלך לאיבוד במהלך הטיסות, אין הדבר באחריות מנטרה לחיים בע"מ, אך הלקוח חייב להצהיר על כך בתחומי שדה התעופה. יצוין כי במידה ולא עשה זאת לא תהיה לחברת התעופה כל אחריות ישירה או עקיפה לאובדן זה. לכן חשוב ליידע את מדריך הקבוצה עוד בתחומי שדה התעופה ולגשת לדוכן אבדות ומציאות (LOST AND FOUND) במקום, ולהצהיר על כך.

שלא כבכרטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. ניתן לציין העדפה למושב ליד חלון או מעבר, והבקשה תועבר לחברת התעופה, אך אין התחייבות של המארגנים ו/או חברת התעופה להיענות לבקשה. מנטרה לחיים בע"מ אינה יכולה להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות לקוח מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים ע"י חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות הלקוח לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי ריטריט ספציפי.

מלונות

מנטרה לחיים בע"מ אינה אחראית על הפעלתו היום-יומית של המלון ו/או תקינות המתקנים במלון, לרבות תקינות מערכותיו, קיומם ושעות הפעלתם של מערכות מיזוג האוויר, החלפת המצעים בחדרים, חימום מי הרחצה, שיבוץ החדרים במלון וכו'. מנטרה לחיים בע"מ מתחייבת לבצע את ההזמנה במיומנות, למסור לספקי השירותים את המידע הרלוונטי לעסקה ולוודא התאמת ההזמנה למבוקש, ואולם לא תהיה אחראית לשיבושים ו/או תקלות בלתי צפויות ושאינן בשליטתה ואין לה אפשרות להתחייב לקיומם של מיזוג אויר בחדרים, נוף, מיטה זוגית וכיוצא בזה.

בחדרים הזוגיים המיטות יכולות להיות כפולות או 2 מיטות נפרדות. לרוב הלקוח יידע על כך מראש בעת ההזמנה. לקוח בודד שלא רכש מראש חדר ליחיד בעלות מיוחדת, יקבל שותפ/ה לחדר (מאותו מין) ולא תתקבלנה טענות על אי התאמה (גיל, עישון, וכו'...). ניתן לבדוק אפשרות להזמנת חדר לבד לפי זמינות החדרים ובתוספת תשלום.  

בהזמנת חדר לשלושה יש סבירות שתוכנס מיטה נוספת לחדר או יוכנס מזרן. אין אפשרות להבטיח חדר גדול  (צריך לקחת בחשבון שחדר לשלושה יכול להיות צפוף).

היציאה הרשמית מהחדרים בכל מקרה לפני שעה 12:00 והכניסה לחדרים בכל מקרה לא לפני השעה 14:00. יש לקחת בחשבון את צרכי המלון בניקוי החדרים והכשרתם לקליטת לקוחים חדשים.

החדרים לקבוצה הם על בסיס RUN ON HOUSE כלומר לא כולם זהים ודומים. ייתכנו רמות שונות לפי מצב תפוסת החדרים במלון. יהיו לקוחות שיקבלו סוגים ורמות שונות של חדרים.

 

כלכלה

הריטריטים כוללים 3 ארוחות ליום, שתיה ויין בארוחות הערב. התפריט הוא צמחוני (כולל דגים) ו/או טבעוני. חברת מנטרה לחיים בע"מ אינה מיידעת את הלקוחות בטיסות אשר אין בהם ארוחות.

במקרה של בקשה מיוחדת של הלקוח לגבי סוג מזון מסוים (בגלל רגישות) מתחייבת מנטרה לחיים בע"מ להעביר את הבקשה לספק השירות, אולם לא תהיה מצידה התחייבות כלפי הלקוח למילויה, אלא אם אושר ללקוח בכתב כי בקשתו תקויים. כאשר בקשה מיוחדת שנכללה בהזמנה נוגעת לדרישות חיוניות ללקוח מפאת צרכיו היחודיים, תבדוק מנטרה לחיים בע"מ מול ספק השירות האם ניתן לקיים את בקשת הלקוח, ותודיע על תוצאות בדיקתה ללקוח טרם אישורה הסופי של הבקשה.

מחירי הריטריט אינם כוללים:

 תוספת לחדר יחיד.

 עלות הנפקת אשרת כניסה בריטריטים אשר יש בכך צורך.

 מסמכים: הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו. על הדרכון להיות בתוקף חצי שנה מיום היציאה.
על הלקוח לוודא כי בדרכונו 3 דפים ריקים רצופים לפחות לצורך חתימות במעברים השונים.  לקוח שבדרכונו לא יהיו שלושה דפים ריקים לא יוכל לעלות למטוס עוד בשדה התעופה בארץ. ביעדים בהם נדרשת אשרת כניסה יש לוודא להגיע עם דרכון בעל 5 דפים ריקים ברצף. דרכון אשר יוחלף ע"י הלקוח מכל סיבה שהיא לאחר מעמד הרישום חייב בהודעה ברורה של הלקוח למנטרה לחיים בע"מ ואישור חוזר על קבלת המסמך בכתב של מוקד השירות. ביעדים בהם קיים צורך באשרת כניסה שינוי/החלפת הדרכון לאחר הרישום מחוייב באישור כתוב של מנטרה לחיים בע"מ טרם ההחלפה בו נכתב מפורשות שהשינוי מאפשר הנפקת אשרת כניסה למדינה, יש לשים לב כי שיחת טלפון איננה מהווה תחליף לאישור כתוב. יובהר בזאת כי מנטרה לחיים בע"מ אינה אחראית על אשרת הכניסה, קבלתה / אי קבלתה, ומהווה מתווכת בין הלקוח לבין הקונסוליה או מי מטעמה האחראית להנפקת האשרה.

 ביטוחים והוצאות אישיות: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית. מומלץ לבצע ביטוח כבר בעת ההרשמה ככיסוי לדמי ביטול גבוהים (כמובן ע"פ תנאי הפוליסה). בריטריטים הכוללים פעילויות ספורט יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הריטריט פעילות המוגדרת ככזו.  

 במידה ויגרם נזק לחדר המלון או לאוטובוס בגין רשלנות הלקוח ובמידה ונותן השירות כגון, בית המלון או חברת האוטובוסים, ידרשו את עלות התיקון בעבור כך, מתחייב הלקוח לשלם סכום זה ישירות לבית המלון או לנותן השירות או במידה ולא שילם זאת תיגבה מנטרה לחיים בע"מ זאת מהלקוח ותעביר הכספים ישירות לנותן השירות על פי העלות הנדרשת ע"י נותן השירות.  

 
טופס רישום:

מילוי טופס ההרשמה באתר ותשלום עבור הריטריט מהווים קריאה והבנה מלאה של תקנון החברה ושל ההערות והתנאים הכללים. בנוסף יישלח למייל של הלקוח העתק מתקנון זה על מנת לאשר אותו בחתימת ידו. את התקנון החתום יש להחזיר במייל לכתובת info@mantraways.com

ללא קבלת טופס חתום על ידי הלקוח בתוך 24 שעות ממועד ההרשמה לא יישמר עבורו מקום בריטריט והזמנתו תבוטל על ידי המארגנים.

 

 

מנטרה לחיים בע"מ  

ח.פ 516406444

כ"ט בנובמבר 6 הרצליה מיקוד 4650106

כתובת מייל info@mantraways.com