קהילת מנטרה מתרגשת להזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת בסרילנקה

הצטרפו אל מנטרה ומדריכות היוגה מגלי ששון וראות פרנקל לחוויה שלא נראתה כמוה.

ריטריט חלומי במתחם וילות יוקרתי אשר ממוקם על שפת הים בכפר MATARA בסרילנקה בו נצא למסע קסום ונהנה מתרגולי יוגה ומדיטציה, סדנת סאונד הילינג, ארוחות עשירות, טיפולי מסאג', מוזיקה וריקודים, טיולים בטבע, זריחות, שקיעות ועוד שלל הפתעות.

העניקו לעצמכם מתנה של שחרור, העצמה וחיבור מחדש בנוף הקסום של סרילנקה.

הצוות המקצועי

445A3841 (1)

מגלי ששון
 

היי אני מגלי, מורה ליוגה ב13 שנים האחרונות.
בעלים ומורה בסטודיו שלי בעיר הולדתי בתל אביב: PARU YOGA
ומרכז לריטירטים בסרילקנה Www.thenugahouse.com
אל היוגה נחשפתי כבר בגיל 16 בעקבות הוריי אשר תרגלו באופן קבוע יוגה בסלון ומידי פעם הייתי מצטרפת אליהם לתרגול.
כנערה, היו לי מגבלות רבות שנבעו מבעיות קשב וריכוז, דרך היוגה למדתי להתגבר עליהן.
היוגה עזרה לי להתרכז ובכלל גרמה לי להרגיש הרבה יותר טוב - פיזית, מנטלית ורוחנית.
מסע היוגה שלי לא עוצר לעולם, אני עדיין תלמידה ותמיד יהיה לי עוד מה ללמוד.
שיטת ההוראה שלי מושפעת מן המסע שעברתי, אני רואה ביוגה דרך חיים וכולי מוקירה תודה לדרך שבה בחרתי. ״היוגה תיתן לכל מתרגל תחושת איחוד פיזית, מנטלית ורגשית בד בבד עם שקט נפשי והרגעת תנודות המחשבה״.
אני מזמינה אתכם לבוא לחוות איתי חוויות חדשות, לתרגל ולהתאהב.

ראות

ראות פרנקל
 

בת 40, אמא לעדן ונועם.
בעלת סטודיו ליוגה והשראה בשכונת צהלה בתל אביב.
מורה ליוגה בשיטת אשטנגה ויניאסה. את היוגה פגשתי לראשונה בגיל 25 בעודי עובדת מסביב לשעון כסמנכ"לית בחברת פרסום בינלאומית. היוגה היתה נקודת המפנה והאור בחיי.
לאחר עשור, החלטתי לפרוש מעולם הפרסום ולהקדיש את חיי ללמידה והוראה של דרך היוגה כדרך חיים, כמסע אינסופי למציאת נקודת האיזון בחיינו. אני מלמדת יוגה של הלב ומשלבת בתרגולים טקסטים ועבודת תודעה של תורת המזרח וחוכמת הסוד. מזמינה אתכם יחד איתי למסע מרגש ומעמיק בחופים, הג'ונגלים והנוף המרהיב של סרילנקה.

מה כלול?

 • טיסות והעברות למלון משדה התעופה
 • 7 לילות לינה במתחם הוילות היוקרתי STELLA BEACH
 • תרגולי יוגה ומדיטציה
 • ארוחות עשירות ומגוונות לרבות יין בארוחות ערב
 • טיול לחוף הקסום BLUE BEACH
 • 2 שיעורי גלישת גלים
 • גלישת סאפ בשקיעה בנהר
 • מסאג' מפנק לכל אורח
 • מוזיקה, מסיבות וריקודים

מה לא כלול

 • ביטוח נסיעות אישי 
 • בדיקות קורונה במידת הצורך

לינה

חדר זוגי

בכל החדרים:

מזגן, מקלחת ושירותים צמודים, מצעים ומגבות.

הריטריט מותנה במינימום משתתפים. הבטיחו את מקומכם בתשלום דמי הרשמה בסך $300


מה בתכנית?

תמונות מאירועים קודמים

רוצים פרטים נוספים על הריטריט?
דברו עם נציג טלפוני!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר תוכלו גם לפנות בכל שאלה לטל. 077-8051420, או במייל contact@mantrabyselina.com

תקנון – אחריות ותנאים כלליים

תקנון חברה

מנטרה לחיים בע"מ

ח.פ 516406444

כ"ט בנובמבר 6 הרצליה מיקוד 4650106

כתובת מייל info@mantraways.com

 

תנאי התקשרות ואחריות - מנטרה לחיים בע"מ –

ריטריטים בחו"ל.

 

תקנון זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.

 

מנטרה לחיים בע"מ מציעה ריטריטים מאורגנים באתרים שונים בעולם. חובה על כל מי שמבקש להירשם לאחד הריטריטים לקרוא בקפידה את התקנון ולוודא כי התנאים המפורטים בו ברורים לו.

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במייל  לכתובת info@mantraways.com

 

הזמנת מקום בריטריט באתר החברה מהווה הסכמה לכל התנאים המפורטים בהמשך.


הרשמה ותשלום

ההרשמה מתבצעת באתר של מנטרה לחיים בע"מ - mantraways.com

התשלום עבור הריטריט מתבצע במועד ההרשמה בכרטיס אשראי. ניתן לחלק את התשלום למספר התשלומים המצויין בדף החיוב. התשלומים הם ללא ריבית.

רק תשלום מלא במועד ההרשמה מבטיח את השתתפות הנרשם בריטריט. למנטרה לחיים בע"מ הזכות לסרב לממש נסיעה של כל מי שנרשם ולא שילם עבור ההזמנה במלואה.

בתהליך ההרשמה נדרש כל נרשם לקרוא בקפידה את תקנון החברה (מסמך זה) ולאשר אותו. בנוסף יישלח טופס אישור הזמנה עם תנאי ההרשמה למייל של הנרשם. יש לחתום על הטופס ולהחזירו למייל info@mantraways.com לא יאוחר מ-24 שעות ממועד ההרשמה. ללא אישור חתום לא יוכל הנרשם לממש את  נסיעתו והרשמתו תבוטל על ידי המארגנים.

 

מחירים / שערי מטבע

מחיר הריטריט נקוב בדולר אמריקאי. מטבע התשלום בהרשמה הינו שקל. שער הדולר הקובע הוא שער העברות והמחאות גבוה.  

קיום הריטריט

קיום הריטריט מותנה במינימום משתתפים. במידה ולא הושג המינימום הנדרש עד שבועיים לפני מועד הריטריט - יבוטל הריטריט והנרשמים יקבלו את מלוא כספם בחזרה.

ההחזר יתבצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי באמצעותו שולם הנרשם.

 

כללי (מסמכים / ביטוח/אשרות(

 באחריות הלקוח לבדוק את מסמכיו אם תקפים, תוקף דרכון ישראלי לחצי שנה לפחות ממועד היציאה לריטריט והכניסה למדינה היעד, צורך באשרת כניסה (ויזה), חיסונים ומצב רפואי, מסמכי הנסיעה שסופקו על ידי מנטרה לחיים בע"מ, כרטיסי טיסה, ומידע לגבי מפגש הקבוצה בשדה התעופה.

 באחריות הנרשם לרכוש פוליסת ביטוח בריאות ומטען מתאימה אשר תכסה גם את סוגי הפעילויות בריטריט (כדוגמא: צלילה). יש לוודא כי הפוליסה מכסה החזר דמי ביטול במקרה של ביטול ההשתתפות על ידי הלקוח בגלל מחלת הקורונה או כל מחלה או מכל סיבה אחרת. מובהר בזאת כי הלקוח יצטרך לשאת בכל העלויות בגין ביטול השתתפות על ידו וההחזר שיינתן לו יהיה בקיזוז כל עלויות הביטול.

 מומלץ לכלול בביטוח סעיף הטסה אווירית במקרה חירום. אין מנטרה לחיים בע"מ אחראית לביטול נסיעה ו/או קיצורה עקב מצב רפואי של הלקוח או של בן משפחה הקרוב אליו.

 לקוחות הנוסעים בדרכונים זרים ולא ישראלים מחוייבים להודיע מראש בכתב למנטרה לחיים בע"מ ועל הלקוחות בעלי הדרכון הזר מוטלת האחריות לבדוק את תנאי הכניסה למדינה אליה טסים אל מול הרשויות המתאימות (ראוי להדגיש כי קיימת סבירות גבוהה לכך שמדינות היעד דורשות מבעלי דרכונים זרים אשרת כניסה מותאמת למדינת היעד ובעל דרכון זר שלא יעשה את הבדיקות וההתאמות הדרושות - עלול לא להיכנס למדינה).

  מנטרה לחיים בע"מ אחראית בהודעה כתובה באם יש צורך בויזה/אשרת כניסה מתאימה אך ורק בעבור בעלי דרכונים ישראלים.

 

ביטולים

ביטול יזום של ריטריט על ידי מנטרה לחיים בע"מ הנובע בעיקר ממספר מועט של נרשמים יתאפשר עד 15 ימים לפני יציאת הריטריט ללא כל טענה ו/או תביעה של הלקוח.
עיסקאות אשראי יוחזרו על פי התנהלות חברות האשראי.

 

ביטול ע"י הלקוח

 1. ביטול העומד בתנאי חוק הגנת הצרכן ייעשה בהודעה בכתב לחברת מנטרה לחיים בע"מ לכתובת מייל info@mantraways.com. יש לקבל אישור במייל חוזר.
 2. בכל מקרה אחר  בו יבטל הלקוח את הרשמתו לריטריט, יחולו תנאי הביטול המפורטים להלן:
 • מתאריך 25.1.23 ועד 21 ימים לפני האירוע דמי הביטול יהיו בסך 1000 $.
 • מ-20 ימים ועד 8 ימים לפני האירוע דמי הביטול יהיו בסך 1500 $.
 • מ-7 עד 3 ימים לפני האירוע דמי הביטול יהיו בסך 2000$.
 • בכל מקרה של ביטול פחות מ-3 ימים לפני האירוע או אי הגעה לאירוע - אין החזר.
 1. מנטרה לחיים בע"מ רשאית לקזז מכל סכום ששילם הלקוח עפ"י האמור לעיל.
 2. אי קבלת ויזה/אשרת כניסה למדינה אינה עילה לביטול ואינה מזכה את הצרכן בהחזר כספי מעבר לקבוע בחוק.

 

המחירים כוללים:

טיסות

הטיסות למדינות היעד של הריטריטים של מנטרה לחיים בע"מ מבוצעות בחברות תעופה סדירות אלא אם מצויין אחרת (טיסות שכר למשל). הטיסות יכולות להיות ישירות או לא ישירות. במצבים חריגים או מחוסר אפשרות אחרת יש מצבים של נחיתות ביניים או אפילו החלפת מטוס. ייתכנו מקרים חריגים שבהם חברת התעופה מבצעת רישום יתר (אפילו ללא ידיעת החברה המארגנת) דבר המותר על פי תקנות וחוקי איגוד חברות התעופה הבינלאומיות (יאט"א). במקרים חריגים אלה תעשה מנטרה לחיים בע"מ כל מאמץ שהנזק יהיה מזערי, אם בכלל.

אין מנטרה לחיים בע"מ אחראית לאיחורים בהמראות ונחיתות של מטוסים וכן לביטול טיסות. אלו באחריות חברות התעופה.

אין מנטרה לחיים בע"מ אחראית על החלפת חברת תעופה, לחכירת מטוסים ואין באחריותה לעדכן זאת מראש.

הגעה לטיסות במהלך הריטריט הינה באחריות הלקוח בלבד. כל עיכוב אשר נובע מסיבה אישית עלול להוביל לפספוס הטיסה וביטול אוטומטי של טיסות ההמשך על ידי חברת התעופה. במצב זה, יתכן כי יידרש הלקוח לרכוש על חשבונו כרטיסי טיסה חדשים.

במידה שהמטען הלך לאיבוד במהלך הטיסות, אין הדבר באחריות מנטרה לחיים בע"מ, אך הלקוח חייב להצהיר על כך בתחומי שדה התעופה. יצוין כי במידה ולא עשה זאת לא תהיה לחברת התעופה כל אחריות ישירה או עקיפה לאובדן זה. לכן חשוב ליידע את מדריך הקבוצה עוד בתחומי שדה התעופה ולגשת לדוכן אבדות ומציאות (LOST AND FOUND) במקום, ולהצהיר על כך.

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כרטוס קבוצתי מראש. שלא כבכרטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. מנטרה לחיים בע"מ אינה יכולה להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות לקוח מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים ע"י חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות הלקוח לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי ריטריט ספציפי.

מלונות

מנטרה לחיים בע"מ אינה אחראית על הפעלתו היום-יומית של המלון ו/או תקינות המתקנים במלון, לרבות תקינות מערכותיו, קיומם ושעות הפעלתם של מערכות מיזוג האוויר, החלפת המצעים בחדרים, חימום מי הרחצה, שיבוץ החדרים במלון וכו'. מנטרה לחיים בע"מ מתחייבת לבצע את ההזמנה במיומנות, למסור לספקי השירותים את המידע הרלוונטי לעסקה ולוודא התאמת ההזמנה למבוקש, ואולם לא תהיה אחראית לשיבושים ו/או תקלות בלתי צפויות ושאינן בשליטתה ואין לה אפשרות להתחייב לקיומם של מיזוג אויר בחדרים, נוף, מיטה זוגית וכיוצא בזה.


בחדרים הזוגיים המיטות יכולות להיות כפולות או 2 מיטות נפרדות.  לקוח בודד שלא רכש מראש חדר ליחיד בעלות מיוחדת, יקבל שותפ/ה לחדר (מאותו מין) ולא תתקבלנה טענות על אי התאמה (גיל, עישון, וכו'...). ניתן לבדוק אפשרות להזמנת חדר לבד לפי זמינות החדרים ובתוספת תשלום.

בהזמנת חדר לשלושה  יש סבירות שתוכנס מיטה נוספת לחדר או יוכנס מזרן. אין אפשרות להבטיח חדר גדול  (צריך לקחת בחשבון שחדר לשלושה יכול להיות צפוף).

היציאה הרשמית מהחדרים בכל מקרה לפני שעה 12:00 והכניסה לחדרים בכל מקרה לא לפני השעה 14:00. יש לקחת בחשבון את צרכי המלון בניקוי החדרים והכשרתם לקליטת לקוחים חדשים.

החדרים לקבוצה הם על בסיס RUN ON HOUSE כלומר לא כולם זהים ודומים. ייתכנו רמות שונות לפי מצב תפוסת החדרים במלון. יהיו לקוחות שיקבלו סוגים ורמות שונות של חדרים.

 

כלכלה

הריטריטים כוללים 3 ארוחות ליום, שתיה ויין בארוחות הערב. התפריט הוא צמחוני (כולל דגים) ו/או טבעוני. חברת מנטרה לחיים בע"מ אינה מיידעת את הלקוחים בטיסות אשר אין בהם ארוחות.

במקרה של בקשה מיוחדת של הלקוח/ת לגבי סוג מזון מסוים (בגלל רגישות) מתחייבת מנטרה לחיים בע"מ להעביר את הבקשה לספק השירות, אולם לא תהיה מצידה התחייבות כלפי הלקוח למילויה, אלא אם אושר ללקוח בכתב כי בקשתו תקויים. כאשר בקשה מיוחדת שנכללה בהזמנה נוגעת לדרישות חיוניות ללקוח מפאת צרכיו היחודיים, תבדוק מנטרה לחיים בע"מ מול ספק השירות האם ניתן לקיים את בקשת הלקוח, ותודיע על תוצאות בדיקתה ללקוח טרם אישורה הסופי של הבקשה.

מחירי הריטריט אינם כוללים:

 • תוספת לחדר יחיד.

 

 • עלות הנפקת אשרת כניסה בריטריטים אשר יש בכך צורך.

 

 

 • מסמכים: הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו. על הדרכון להיות בתוקף חצי שנה מיום היציאה.
  על הלקוח לוודא כי בדרכונו 3 דפים ריקים רצופים לפחות לצורך חתימות במעברים השונים. לקוח שבדרכונו לא יהיו שלושה דפים ריקים לא יוכל לעלות למטוס עוד בשדה התעופה בארץ. ביעדים בהם נדרשת אשרת כניסה יש לוודא להגיע עם דרכון בעל 5 דפים ריקים ברצף. דרכון אשר יוחלף ע"י הלקוח מכל סיבה שהיא לאחר מעמד הרישום חייב בהודעה ברורה של הלקוח למנטרה לחיים בע"מ ואישור חוזר על קבלת המסמך בכתב של מוקד השירות.ביעדים בהם קיים צורך באשרת כניסה שינוי/החלפת הדרכון לאחר הרישום מחוייב באישור כתוב של מנטרה לחיים בע"מ טרם ההחלפה בו נכתב מפורשות שהשינוי מאפשר הנפקת אשרת כניסה למדינה, יש לשים לב כי שיחת טלפון איננה מהווה תחליף לאישור כתוב. יובהר בזאת כי מנטרה לחיים בע"מ אינה אחראית על אשרת הכניסה, קבלתה / אי קבלתה, ומהווה מתווכת בין הלקוח לבין הקונסוליה או מי מטעמה האחראית להנפקת האשרה. 

 

 • ביטוחים והוצאות אישיות: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית. מומלץ לבצע ביטוח כבר בעת ההרשמה ככיסוי לדמי ביטול גבוהים (כמובן ע"פ תנאי הפוליסה). בריטריטים הכוללים התעסקות בספורט יש לבצע תוספת לפוליסה שתכסה גם פעילות זו ובאחריות הלקוח לוודא באם יש בתוכנית הריטריט פעילות המוגדרת ככזו.

 

 • במידה ויגרם נזק לחדר המלון או לאוטובוס בגין רשלנות הלקוח ובמידה ונותן השירות כגון, בית המלון או חברת האוטובוסים, ידרשו את עלות התיקון בעבור כך, מתחייב הלקוח לשלם סכום זה ישירות לבית המלון או לנותן השירות או במידה ולא שילם זאת תיגבה מנטרה לחיים בע"מ זאת מהלקוח ותעביר הכספים ישירות לנותן השירות על פי העלות הנדרשת ע"י נותן השירות.  


טופס רישום  ואישור התקנון:

מילוי טופס ההרשמה באתר ותשלום עבור הריטריט מהווים קריאה והבנה מלאה של תקנון החברה ושל ההערות והתנאים הכללים.

 

בכל שאלה אתם מוזמנים לפנות אלינו למייל info@mantraways.com.

בברכה,

מנטרה לחיים בע"מ