קחו הפסקה מהמרוץ

19-22.10

ריטריט מנטרה סיני

קהילת מנטרה מתרגשת להזמין אתכם לחוויה בלתי נשכחת בנוף המדברי של סיני.

הצטרפו אל מנטרה ומדריכת היוגה והפילאטיס מיכל כהן לחוויה מיוחדת במינה.

סוף שבוע חלומי בחצי האי סיני בו נצא למסע קסום ונהנה מתרגולי יוגה, פילאטיס ומדיטציה, ארוחות עשירות, טיולים בטבע, טיפולי מסאג', מסיבת ריקודים, זריחות, שקיעות ועוד שלל הפתעות.

העניקו לעצמכם מתנה של שחרור, העצמה וחיבור מחדש בנוף הקסום של סיני.

 

הצוות המקצועי

מיכל כהן

מיכל כהן

שלום אני מיכל, בת 28. מורה ליוגה ופילאטיס.
אני מלמדת יוגה בשיטת אשטנגה ויניאסה מזה 6 שנים וסטודנטית לרפואה סינית. יוגה בשבילי היא דרך חיים. היא ריפוי, היא טיפול, היא שקט בלב ים סוער. היוגה לימדה ומלמדת אותי גמישות מהי, פיזית ומחשבתית. להתבונן ולהקשיב, לתחושות שבפנים, לעומק הנשימה, לשחרר את הפחדים, את האגו, הכעסים, הרעשים החיצוניים, לקבל את כל מה שיש וגם את מה שאין. כך בדיוק. כמו שאני. התמזל מזלי לבחור בדרך שמסנכרנת בין אהבתי הגדולה לתנועה ובין מפגש מרפא עם אנשים.


מה כלול?

 • העברות מתל אביב לסיני וחזרה
 • תשלום אגרת מעבר בצד המצרי
 • 3 לילות לינה בקאמפ NEW MOON ISLEND
 • ארוחות עשירות לרבות יין בארוחות ערב
 • תרגולי יוגה, פילאטיס ומדיטציה
 • טיול לואדי וישואש הקסום
 • מסאג' מפנק של 25 דקות
 • מסיבת ריקודים
 • את כל שאר הפעילויות כפי שהן מפורטות בתוכנית הריטריט


מה לא כלול?

 • ביטוח נסיעות אישי
 • אגרת מעבר בצד הישראלי
 

אפשרויות לינה

חדר זוגי עם מזגן

מיטה זוגית ואופציה למזרן נוסף

מחיר לאדם בתפוסה של 3 בחדר

מחיר לאדם בתפוסה של 2 בחדר

מחיר חדר ליחיד

חושה עם מזגן

מיטה זוגית ואופציה למזרן נוסף

מחיר לאדם בתפוסה של 3 בחושה

 • בהרשמה מוקדמת ₪2690
 • בהרשמה מאוחרת ₪2890

מחיר לאדם בתפוסה של 2 בחושה

 • בהרשמה מוקדמת ₪2740
 • בהרשמה מאוחרת ₪2940

מחיר חושה ליחיד

 • בהרשמה מוקדמת ₪3230
 • בהרשמה מאוחרת ₪3430

חושה עם מאוורר

מיטה זוגית

מחיר לאדם בתפוסה של 2 בחושה

מחיר חושה ליחיד

מה בתכנית?

תמונות מאירועים קודמים

רוצים פרטים נוספים על הריטריט?
דברו עם נציג טלפוני!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר תוכלו גם לפנות בכל שאלה לטל. 077-8051420, או במייל contact@mantraways.com

Simply

תקנון – אחריות ותנאים כלליים

כללי

האירוע מותנה במינימום משתתפים. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לבטל את האירוע במידה וכמות הנרשמים לא תגיע למינימום הנדרש. במקרה כזה תישלח הודעה לכל אחד מהנרשמים ויוחזר להם הסכום ששלמו עבור האירוע במלואו בתוך 5 ימים מקבלת ההודעה.

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לסרב להמשך השתתפות של אדם באירוע במידה והתנהגותו פוגעת או מפריעה למשתתפים האחרים. אדם כזה יידרש לעזוב את המקום לאלתר ולא יהיה זכאי להחזר כספי כל שהוא. 

הפסקת ההשתתפות באירוע ביזמת המשתתף, מכל סיבה שהיא (למעט צורך להיכנס לבידוד או סגר בשל הנחיות משרד הבריאות), לא תזכה את המשתתף בהחזר כספי.

המשתתפים אחראים לשמור על חפציהם האישיים לאורך כל האירוע. המארגנים לא יהיו אחראים לאבדן או גניבה של חפצים אישיים של המשתתפים באירוע.

במקרה של סגר או שינוי בהנחיות משרד הבריאות שלא יאפשרו את קיומו של האירוע, האירוע יבוטל והמשתתפים יקבלו בחזרה את הסכום ששילמו  במלואו.

לינה וארוחות

בחרנו עבורכם אתרי נופש במקומות קסומים בארץ, שמחברים בין גוף, נשמה, טבע. שירותי האירוח והלינה יסופקו לכם על ידי הספקים באתר הנופש ועל אחריותם. 

הארוחות יסופקו בחלק מהאתרים על ידי שף פרטי שאנו שוכרים על מנת להבטיח איכות ומגוון, ובחלק מהאתרים על ידי ספקי מקום האירוח ובאחריותם. 

האירוח הינו בחדרים ל-2 או יותר אורחים כמפורט בהצעת המחיר לאירוע. אורח שיבקש חדר ליחיד יידרש לשלם תוספת עבור החדר. השיבוץ לחדרים יתבצע  בהתאמה למספר האנשים שנרשמו באותה הזמנה וקבלו אישור מראש לסוג החדר שבקשו. 

פעילויות

האירוע אליו נרשמת כולל מגוון פעילויות בילוי ופנאי, הניתנים על ידי ספקים שנבחרו על ידינו בקפידה. מובהר בזאת כי האחריות על מתן השירותים השונים היא של הספקים עצמם ואנו פועלים כמתווכים בלבד. 

ההשתתפות באירועים השונים היא באחריות המשתתפים ובהתאמה למצבם הבריאותי כפי שהם מצהירים עליו להלן.   

בכל מקרה של שינוי בתוכנית בשל גורמים שאינם בשליטת המארגנים (כגון: מדריך/מרצה חולה, אתר סגור וכד'), המארגנים יפעלו כמיטב יכולתם להשגת חלופה הולמת.

תנאי ביטול:

לנוכח מצב הקורונה - משתתף/משתתפת שייאלצו לבטל את השתתפותם בגלל צורך להיכנס לבידוד יקבלו בחזרה את מלוא הסכום ששילמו עבור הסדנא.

במידה והתשלום התבצע באמצעות כרטיס אשראי באתר החברה, הצרכן רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר. כמו כן, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות . במקרה והעסקה איננה עונה לקריטריונים של "עסקת מכר מרחוק", תנאי ביטול העסקה המחייבים הם בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר ביטול העסקה אפשרי רק אם מועד ביטול העסקה חל בתוך 14 ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו השרות אמור להינתן. אחרת התנאים לביטול עסקה הם התנאים שנקבעו ונמסרו לצרכן לפי חוזה ההתקשרות עם בית העסק, כפי שהם מפורטים בסעיף 12 להלן.

במידה והביטול אינו עומד בתנאים של חוק הגנת הצרכן, יחולו על הצרכן דמי הביטול כמפורט להלן:

ממועד ההרשמה ועד 21 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 400 ש"ח לאדם.

מ-20 יום ועד 11 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 25% ממחיר ההזמנה.

מ-10 ועד 3 ימים לפני האירוע – ייגבה סכום של 50% ממחיר ההזמנה

פחות מ-3 ימים לפני האירוע – לא יהיה החזר.