זה הזמן לקחת רגע לעצמך

19-23.9

אוויה, יוון

עכשיו יותר מתמיד הגיע הרגע לקחת פסק זמן מהמירוץ, להתנתק מרעשי הרקע, לחזור לאיזון ולהעניק לעצמך מתנה לגוף ולנפש.

הצטרפו אלינו לריטריט חוויתי, קייצי ומרגיע בלוקיישן קסום באי אוויה שביוון. 

5 ימים בהם נהנה מתרגולי יוגה, ארוחות שף בתפריט ים-תיכוני בריא ועשיר וטיולים. 

נטעין את עצמנו באנרגיה חדשה ומרעננת עם שלל פעילויות ותכנים שיסבו לכם הנאה צרופה ותחושה אמיתית של חופש. 

הצוות המקצועי

טלי גייר

טלי גייר

מורה מוסמכת ליוגה, פילאטיס, עיצוב ומתיחות. לאחר שנים רבות כרקדנית וכמורה לפילאטיס ועיצוב, מצאתי ביוגה את השילוב האולטימטיבי בין תרגול הגוף, הרוח והנפש. החיבור העמוק שחשתי לתרגול, והשפעתו המרפאה עליי, הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית ורגשית, הובילו אותי לעבור הסמכה כמורה ליוגה (אשטנגה וויניאסה).
אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע עמוק ומשמעותי, כייפי וחווייתי.

hadar

הדר אלכסנדר

כמורה בעלת נסיון רב ביוגה, אני מביאה עומק עשיר של ידע ומומחיות ואני מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע המשתרע מעבר למזרן. ברקע האימונים המקיפים שלי, אני מוכשרת להנחות תלמידים לחקירה הוליסטית של הקשר בין המח שלנו לגוף ולנשמה.

שיטת הלימוד שלי משלבת בין התנועות הפיזיות, עבודות הנשימה ותרגולי המדיטציה, וגילוי דרכה האמיתית של היוגה כנתיב לגילוי עצמי והרמוניה פנימית.

LOCATION

מלון קמינוס ממוקם ליד העיירה הציורית לימני בחצי האי אוויה על חופי מפרץ אוויאן המדהים. בתוך היופי הטבעי וסביבתו, המלון מציע אווירה של שלווה, שקט, פשטות, רוגע וחיבור עצמי..

במהלך הריטריט תיהנו מנופי הים המרהיבים ותחוו את האווירה השלווה שהופכת את המלון למקום המושלם להירגע ולהטעין את הגוף באנרגיות חדשות.


מה כולל הריטריט?

שימו לב - מחירי הריטריט כוללים הכל!

  • טיסות והעברות למלון עם חברת ישראייר
  • ארבעה לילות במלון קמינוס, אוויה 
  • ארוחות שף ים תיכוניות לרבות יין בארוחות ערב – פנסיון מלא
  • ארוחות בטברנה מקומית 
  • תרגולי יוגה ומדיטציה לכל הרמות
  • שייט בסירה כולל ארוחת צהריים 
  • ביקור ביקב כולל טעימות יין וארוחה 
  • טיול רגלי בהרים אל מול נוף עוצר נשימה 
  • מוזיקה וריקודים
  • ועוד הרבה פינוקים..

הבטיחו את מקומכם בריטריט

מספר המקומות מוגבל – ההרשמה מוקדמת עד לתאריך 8.8.24

החדרים

חדר זוגי נוף לים

מחיר לאדם בהרשמה מוקדמת

מחיר לאדם הרשמה מאוחרת

תוספת לאדם לחדר לבד 300 יורו

חדר ג'וניור סוויטה ל-3 נוף לים

מחיר לאדם בהרשמה מוקדמת

מחיר לאדם הרשמה מאוחרת

מה בתכנית?

רוצים פרטים נוספים על הריטריט?
צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר. 

תוכלו גם לפנות בכל שאלה-

לטל. 052-3028677, או במייל  hadaralex1@gmail.com

תקנון – אחריות ותנאים כלליים

כללי

האירוע מותנה במינימום משתתפים. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לבטל את האירוע במידה וכמות הנרשמים לא תגיע למינימום הנדרש. במקרה כזה תישלח הודעה לכל אחד מהנרשמים ויוחזר להם הסכום ששלמו עבור האירוע במלואו בתוך 5 ימים מקבלת ההודעה.

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לסרב להמשך השתתפות של אדם באירוע במידה והתנהגותו פוגעת או מפריעה למשתתפים האחרים. אדם כזה יידרש לעזוב את המקום לאלתר ולא יהיה זכאי להחזר כספי כל שהוא. 

הפסקת ההשתתפות באירוע ביזמת המשתתף, מכל סיבה שהיא (למעט צורך להיכנס לבידוד או סגר בשל הנחיות משרד הבריאות), לא תזכה את המשתתף בהחזר כספי.

המשתתפים אחראים לשמור על חפציהם האישיים לאורך כל האירוע. המארגנים לא יהיו אחראים לאבדן או גניבה של חפצים אישיים של המשתתפים באירוע.

במקרה של סגר או שינוי בהנחיות משרד הבריאות שלא יאפשרו את קיומו של האירוע, האירוע יבוטל והמשתתפים יקבלו בחזרה את הסכום ששילמו  במלואו.

לינה וארוחות

בחרנו עבורכם אתרי נופש במקומות קסומים בארץ, שמחברים בין גוף, נשמה, טבע. שירותי האירוח והלינה יסופקו לכם על ידי הספקים באתר הנופש ועל אחריותם. 

הארוחות יסופקו בחלק מהאתרים על ידי שף פרטי שאנו שוכרים על מנת להבטיח איכות ומגוון, ובחלק מהאתרים על ידי ספקי מקום האירוח ובאחריותם. 

האירוח הינו בחדרים ל-2 או יותר אורחים כמפורט בהצעת המחיר לאירוע. אורח שיבקש חדר ליחיד יידרש לשלם תוספת עבור החדר. השיבוץ לחדרים יתבצע  בהתאמה למספר האנשים שנרשמו באותה הזמנה וקבלו אישור מראש לסוג החדר שבקשו. 

פעילויות

האירוע אליו נרשמת כולל מגוון פעילויות בילוי ופנאי, הניתנים על ידי ספקים שנבחרו על ידינו בקפידה. מובהר בזאת כי האחריות על מתן השירותים השונים היא של הספקים עצמם ואנו פועלים כמתווכים בלבד. 

ההשתתפות באירועים השונים היא באחריות המשתתפים ובהתאמה למצבם הבריאותי כפי שהם מצהירים עליו להלן.   

בכל מקרה של שינוי בתוכנית בשל גורמים שאינם בשליטת המארגנים (כגון: מדריך/מרצה חולה, אתר סגור וכד'), המארגנים יפעלו כמיטב יכולתם להשגת חלופה הולמת.

תנאי ביטול:

לנוכח מצב הקורונה - משתתף/משתתפת שייאלצו לבטל את השתתפותם בגלל צורך להיכנס לבידוד יקבלו בחזרה את מלוא הסכום ששילמו עבור הסדנא.

במידה והתשלום התבצע באמצעות כרטיס אשראי באתר החברה, הצרכן רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר. כמו כן, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות . במקרה והעסקה איננה עונה לקריטריונים של "עסקת מכר מרחוק", תנאי ביטול העסקה המחייבים הם בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר ביטול העסקה אפשרי רק אם מועד ביטול העסקה חל בתוך 14 ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו השרות אמור להינתן. אחרת התנאים לביטול עסקה הם התנאים שנקבעו ונמסרו לצרכן לפי חוזה ההתקשרות עם בית העסק, כפי שהם מפורטים בסעיף 12 להלן.

במידה והביטול אינו עומד בתנאים של חוק הגנת הצרכן, יחולו על הצרכן דמי הביטול כמפורט להלן:

ממועד ההרשמה ועד 21 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 400 ש"ח לאדם.

מ-20 יום ועד 11 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 25% ממחיר ההזמנה.

מ-10 ועד 3 ימים לפני האירוע – ייגבה סכום של 50% ממחיר ההזמנה

פחות מ-3 ימים לפני האירוע – לא יהיה החזר.