קחו הפסקה מהמרוץ

16-20.7

Secret Forest Cyprus

מתי בפעם האחרונה לקחת פסק זמן, התנתקת מרעשי הרקע, התחברת לעצמך וחידשת אנרגיה?

הצטרפו אלינו לריטריט חוויתי, קייצי ומשמח בגן עדן, בלוקיישן שמחבר טבע פראי, יערות וחופים מטריפים. יחד ננשום אוויר נקי, נהנה מארוחות שף בתפריט ים-תיכוני בריא ועשיר, נטעין את עצמנו באנרגיה חדשה ומרעננת עם שלל פעילויות ותכנים שיסבו לכם הנאה צרופה ותחושה אמיתית של חופש. 

הצוות המקצועי

ראות

ראות פרנקל

בת 40, אמא לעדן ונועם. בעלת סטודיו ליוגה והשראה בשכונת צהלה בתל אביב. מורה ליוגה בשיטת אשטנגה ויניאסה. את היוגה פגשתי לראשונה בגיל 25 בעודי עובדת מסביב לשעון כסמנכ"לית בחברת פרסום בינלאומית. היוגה היתה נקודת המפנה והאור בחיי. לאחר עשור, החלטתי לפרוש מעולם הפרסום ולהקדיש את חיי ללמידה והוראה של דרך היוגה כדרך חיים, כמסע אינסופי למציאת נקודת האיזון בחיינו. אני מלמדת יוגה של הלב ומשלבת בתרגולים טקסטים ועבודת תודעה של תורת המזרח וחוכמת הסוד. מזמינה אתכם יחד איתי למסע מרגש ומעמיק בקפריסין.

webimage-C63C9A6F-7C0D-42F4-A2AFF599A8A563E6

סאונד הילינג

הצטרפו אלינו לתהליך ריפוי חוויתי ושונה מכל מה שהכרת עד כה. מדיטציית הצלילים, או בשמה המוכר ׳סאונד הילינג׳, היא מסע של התמסרות לצלילים ותדרים שמטרתם להרגיע, לפתוח חסימות אנרגטיות מסוגים שונים ובעיקר לייצר עבורך חוויה יוצאת דופן. על ידי תדרים המשפיעים על החושים שלנו, ניתן לנווט ולהעביר מסרים של ריפוי, איזון והרמוניה לגוף ונפש. אנו נזכה לחוות סשן כזה כשברקע התפאורה המושלמת של הטבע הקסום.

LOCATION

בלב שמורת טבע בהרי קפריסין, ליד כפר קטן מוקף יער קסום ונחל זורם, שוכן מרחב בריאות ייחודי בן מאות שנים ובליבו נביעת מים עם מינרליים בריאים, הזורמים למתחם ספא גדול ומפנק.

מתחם הספא הייחודי משתמש במי מעיין טבעי העשירים במינרלים, ומעניק מגוון רחב של טיפולי ספא מרגיעים לגוף ולנפש


מה כולל הריטריט?

שימו לב - מחירי הריטריט כוללים הכל!

 • טיסות והעברות למלון
 • ארבעה לילות במלון ״היער הסודי״, קפריסין 
 • ארוחות שף ים תיכוניות לרבות יין בארוחות ערב
 • תרגולי יוגה ומדיטציה לכל הרמות
 • מסאג' מפנק של 25 דקות
 • כניסה למתחם הספא המפנק
 • סאונד הילינג חוויתי
 • מסיבת ריקודים שמחה
 • סיור מודרך בג'יפים בטבע 
 • טיול אופני הרים ביערות 
 • חוויה מוזיקלית עם ביקור בטברנה מקומית

הבטיחו את מקומכם בריטריט

מספר המקומות מוגבל – ההרשמה פתוחה עד לתאריך 5/6
בדמי הרשמה של 700 ש"ח 

החדרים

חדר זוגי ליחיד

חדר זוגי

ניתן להפריד מיטות

חדר ל-3

ניתן להפריד מיטות

מה בתכנית?

תמונות מאירועים קודמים

רוצים פרטים נוספים על הריטריט?
דברו עם נציג טלפוני!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר תוכלו גם לפנות בכל שאלה

לטל. 077-8051420, או במייל contact@mantrabyselina.com

תקנון – אחריות ותנאים כלליים

כללי

האירוע מותנה במינימום משתתפים. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לבטל את האירוע במידה וכמות הנרשמים לא תגיע למינימום הנדרש. במקרה כזה תישלח הודעה לכל אחד מהנרשמים ויוחזר להם הסכום ששלמו עבור האירוע במלואו בתוך 5 ימים מקבלת ההודעה.

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לסרב להמשך השתתפות של אדם באירוע במידה והתנהגותו פוגעת או מפריעה למשתתפים האחרים. אדם כזה יידרש לעזוב את המקום לאלתר ולא יהיה זכאי להחזר כספי כל שהוא. 

הפסקת ההשתתפות באירוע ביזמת המשתתף, מכל סיבה שהיא (למעט צורך להיכנס לבידוד או סגר בשל הנחיות משרד הבריאות), לא תזכה את המשתתף בהחזר כספי.

המשתתפים אחראים לשמור על חפציהם האישיים לאורך כל האירוע. המארגנים לא יהיו אחראים לאבדן או גניבה של חפצים אישיים של המשתתפים באירוע.

במקרה של סגר או שינוי בהנחיות משרד הבריאות שלא יאפשרו את קיומו של האירוע, האירוע יבוטל והמשתתפים יקבלו בחזרה את הסכום ששילמו  במלואו.

לינה וארוחות

בחרנו עבורכם אתרי נופש במקומות קסומים בארץ, שמחברים בין גוף, נשמה, טבע. שירותי האירוח והלינה יסופקו לכם על ידי הספקים באתר הנופש ועל אחריותם. 

הארוחות יסופקו בחלק מהאתרים על ידי שף פרטי שאנו שוכרים על מנת להבטיח איכות ומגוון, ובחלק מהאתרים על ידי ספקי מקום האירוח ובאחריותם. 

האירוח הינו בחדרים ל-2 או יותר אורחים כמפורט בהצעת המחיר לאירוע. אורח שיבקש חדר ליחיד יידרש לשלם תוספת עבור החדר. השיבוץ לחדרים יתבצע  בהתאמה למספר האנשים שנרשמו באותה הזמנה וקבלו אישור מראש לסוג החדר שבקשו. 

פעילויות

האירוע אליו נרשמת כולל מגוון פעילויות בילוי ופנאי, הניתנים על ידי ספקים שנבחרו על ידינו בקפידה. מובהר בזאת כי האחריות על מתן השירותים השונים היא של הספקים עצמם ואנו פועלים כמתווכים בלבד. 

ההשתתפות באירועים השונים היא באחריות המשתתפים ובהתאמה למצבם הבריאותי כפי שהם מצהירים עליו להלן.   

בכל מקרה של שינוי בתוכנית בשל גורמים שאינם בשליטת המארגנים (כגון: מדריך/מרצה חולה, אתר סגור וכד'), המארגנים יפעלו כמיטב יכולתם להשגת חלופה הולמת.

תנאי ביטול:

לנוכח מצב הקורונה - משתתף/משתתפת שייאלצו לבטל את השתתפותם בגלל צורך להיכנס לבידוד יקבלו בחזרה את מלוא הסכום ששילמו עבור הסדנא.

במידה והתשלום התבצע באמצעות כרטיס אשראי באתר החברה, הצרכן רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר. כמו כן, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות . במקרה והעסקה איננה עונה לקריטריונים של "עסקת מכר מרחוק", תנאי ביטול העסקה המחייבים הם בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר ביטול העסקה אפשרי רק אם מועד ביטול העסקה חל בתוך 14 ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו השרות אמור להינתן. אחרת התנאים לביטול עסקה הם התנאים שנקבעו ונמסרו לצרכן לפי חוזה ההתקשרות עם בית העסק, כפי שהם מפורטים בסעיף 12 להלן.

במידה והביטול אינו עומד בתנאים של חוק הגנת הצרכן, יחולו על הצרכן דמי הביטול כמפורט להלן:

ממועד ההרשמה ועד 21 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 400 ש"ח לאדם.

מ-20 יום ועד 11 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 25% ממחיר ההזמנה.

מ-10 ועד 3 ימים לפני האירוע – ייגבה סכום של 50% ממחיר ההזמנה

פחות מ-3 ימים לפני האירוע – לא יהיה החזר.