Studio Coka & Mantra Retreat

סלינה דזרט גרדן, מצפה רמון

27-29.6


סטודיו קוקה ומנטרה מתרגשים להזמין אתכם להצטרף אלינו לחוויה ייחודית, מעצימה ומרגשת במיוחד בלוקיישן מדברי וקסום.
הצטרפו אלינו לריטריט יוגה ופילאטיס בסלינה דזרט גרדן שיעזור לכם להחזיר את השקט הפנימי, לחדש אנרגיות ולקבל כלים להתמודדות עם השגרה השוחקת של חיי היום-יום.

המורות שלכן לריטריט

שני אילוז

אני שני, מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים משנת 2014. משנת 2022 מנהלת את סטודיו COKA במהלך השנים עשיתי סדנאות וקורסים לנשים בהריון ולאחר לידה. אמא לשלושה בנים תמיד ספורט ותנועה היה חלק משגרת היום יום שלי אוהבת מאוד את העבודה שלי, שגורמת לאנשים לזוז, להניע , להרפות , למתוח להאריך ולהזיע

קורל ג'יאן כרמי

אני קורל, בעלת סטודיו COKA מאז 2015, אמא ל2 ילדים ראם (4) ונאיה (8 חודשים), בעלת תעודת מאמנת כושר והסמכה לאימון נשים בהריון ממכון ווינגייט, בוגרת קורס פילאטיס מכשירים ומזרן, בוגרת קורס Kangoo Jumps ובוגרת קורס Cardio barre. במהלך השנים עשיתי המון הכשרות נוספות כדי להעשיר את הידע ולהרחיב אותו בכל תחום שלמדתי כמו עולם הפונקציונאלי, אימוני כוח , פילאטיס ועוד. כל החיים שלי הייתי רקדנית והחלטתי שזה מה שאני אוהבת ורוצה לעשות בחיים , לעסוק בספורט לגוף ולנפש ולהיות שם בשביל המתאמנות שלי, לתת להן את הכי טוב שרק אפשר, בית חם ומשפחתי עם האימונים הכי מקצועיים שיש.

מור נעמן

אני מור, מתרגלת יוגה על המזרן ובחיים עצמם בעשור האחרון ומורה לאשטנגה ויניאסה. מדריכה בסטודיו COKA כבר כמעט 3 שנים ומלמדת גם בתל אביב ובקריית אונו. היוגה היא דרך חיים, היא מעניקה ומנגישה לנו כלים להתמודדות בריאה לגוף ולנפש עם מה שהחיים מציבים בפנינו. אני מאמינה בכל ליבי בחיבור שבין הגוף והנפש, חוקרת ולומדת בסקרנות אינסופית את עולם היוגה ופילוסופיית היוגה. אני מחוברת מאוד לעשייה שלי ולמתרגלים שלי וחושבת שהחיבור בין מורה ומתרגל הוא חיבור לחיים ולעצמי. היוגה היא מתנה ענקית ואני מודה על הזכות להעביר את המסורת המופלאה הזאת הלאה.


מה כלול?

מדובר בהפקה מושקעת ביותר שמעניקה חוויה מיוחדת במינה והמחיר כולל הכל!

*הריטריט מותאם לשומרי שבת

 • 2 לילות לינה במלון סלינה דזרט גרדן מצפה רמון
 • ארוחות שף עשירות ומגוונות (תפריט צמחוני) לרבות יין בארוחות ערב
 • תרגולי פילאטיס מזרן
 • תרגולי יוגה, מדיטציה וגמישות
 • סדנת נשימות באמבטיית קרח
 • מסאג' מפנק של 25 דקות
 • זמן חופשי לטייל ברובע הבשמים המיוחד ביום שישי בצהריים
 • מסיבה מדברית
 • ארוחת שישי חגיגית
 • הליכת לילה לגן הפסלים ומדיטציה על שפת מכתש רמון
 • את כל שאר הפעילויות כפי שהן מפורטות בתוכנית הריטריט
שימו לב – מחירי הרשמה מוקדמת הם עד התאריך 8.6 

החדרים

גלמפינג זוגי

אוהל מפנק ל1-2 אנשים עם מיטה זוגית (לא ניתנת להפרדה), שירותים ומקלחות משותפים

מחיר לאדם בתפוסה של 2

 • בהרשמה מוקדמת ₪3160
 • בהרשמה מאוחרת ₪3260

גלמפינג דלוקס

אוהל מפנק ל2-3 אנשים עם מיטה זוגית (לא ניתנת להפרדה) ואופציה למזרן נוסף, שירותים ומקלחות משותפים

מחיר לאדם בתפוסה של 2

 • בהרשמה מוקדמת ₪3270
 • בהרשמה מאוחרת ₪3370

חדר סוויטה

חדר ל2-4 אנשים עם מיטה זוגית (לא ניתנת להפרדה) ומזרנים בגלריה עם שירותים ומקלחת פרטיים.

מחיר לאדם בתפוסה של 4

מחיר לאדם בתפוסה של 3

מחיר לאדם בתפוסה של 2

חדר סוויטה עם ג'קוזי

חדר ל2-4 אנשים עם מיטה זוגית (לא ניתנת להפרדה) ומזרנים בגלריה עם שירותים ומקלחת פרטיים, מרפסת כולל גקוזי

מחיר לאדם בתפוסה של 4

מחיר לאדם בתפוסה של 3

מחיר לאדם בתפוסה של 2

מה בתכנית?

תמונות מאירועים קודמים

רוצים פרטים נוספים על הריטריט?
דברו עם נציג טלפוני!

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר תוכלו גם לפנות בכל שאלה מנטרה- בטלפון 052-3892102 או במייל doritdomb@gmail.com

Simply

תקנון – אחריות ותנאים כלליים

כללי

האירוע מותנה במינימום משתתפים. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לבטל את האירוע במידה וכמות הנרשמים לא תגיע למינימום הנדרש. במקרה כזה תישלח הודעה לכל אחד מהנרשמים ויוחזר להם הסכום ששלמו עבור האירוע במלואו בתוך 5 ימים מקבלת ההודעה.

המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לסרב להמשך השתתפות של אדם באירוע במידה והתנהגותו פוגעת או מפריעה למשתתפים האחרים. אדם כזה יידרש לעזוב את המקום לאלתר ולא יהיה זכאי להחזר כספי כל שהוא. 

הפסקת ההשתתפות באירוע ביזמת המשתתף, מכל סיבה שהיא (למעט צורך להיכנס לבידוד או סגר בשל הנחיות משרד הבריאות), לא תזכה את המשתתף בהחזר כספי.

המשתתפים אחראים לשמור על חפציהם האישיים לאורך כל האירוע. המארגנים לא יהיו אחראים לאבדן או גניבה של חפצים אישיים של המשתתפים באירוע.

במקרה של סגר או הנחיות פיקוד העורף שלא יאפשרו את קיומו של האירוע, האירוע יבוטל והמשתתפים יקבלו בחזרה את הסכום ששילמו  במלואו.

לינה וארוחות

בחרנו עבורכם אתרי נופש במקומות קסומים בארץ, שמחברים בין גוף, נשמה, טבע. שירותי האירוח והלינה יסופקו לכם על ידי הספקים באתר הנופש ועל אחריותם. 

הארוחות יסופקו בחלק מהאתרים על ידי שף פרטי שאנו שוכרים על מנת להבטיח איכות ומגוון, ובחלק מהאתרים על ידי ספקי מקום האירוח ובאחריותם. 

האירוח הינו בחדרים ל-2 או יותר אורחים כמפורט בהצעת המחיר לאירוע. אורח שיבקש חדר ליחיד יידרש לשלם תוספת עבור החדר. השיבוץ לחדרים יתבצע  בהתאמה למספר האנשים שנרשמו באותה הזמנה וקבלו אישור מראש לסוג החדר שבקשו. 

פעילויות

האירוע אליו נרשמת כולל מגוון פעילויות בילוי ופנאי, הניתנים על ידי ספקים שנבחרו על ידינו בקפידה. מובהר בזאת כי האחריות על מתן השירותים השונים היא של הספקים עצמם ואנו פועלים כמתווכים בלבד. 

ההשתתפות באירועים השונים היא באחריות המשתתפים ובהתאמה למצבם הבריאותי כפי שהם מצהירים עליו להלן.   

בכל מקרה של שינוי בתוכנית בשל גורמים שאינם בשליטת המארגנים (כגון: מדריך/מרצה חולה, אתר סגור וכד'), המארגנים יפעלו כמיטב יכולתם להשגת חלופה הולמת.

תנאי ביטול:

לנוכח מצב הקורונה - משתתף/משתתפת שייאלצו לבטל את השתתפותם בגלל צורך להיכנס לבידוד יקבלו בחזרה את מלוא הסכום ששילמו עבור הסדנא.

במידה והתשלום התבצע באמצעות כרטיס אשראי באתר החברה, הצרכן רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר. כמו כן, ביטול העסקה אפשרי רק בתנאי שביטול העסקה לא ייעשה בתוך 7 ימים שאינם ימי מנוחה קודם לקבלת השירות . במקרה והעסקה איננה עונה לקריטריונים של "עסקת מכר מרחוק", תנאי ביטול העסקה המחייבים הם בתוך 14 ימים מיום עשית העסקה, או קבלת המסמך המכיל את פרטי הגילוי, לפי המאוחר ביטול העסקה אפשרי רק אם מועד ביטול העסקה חל בתוך 14 ימים שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו השרות אמור להינתן. אחרת התנאים לביטול עסקה הם התנאים שנקבעו ונמסרו לצרכן לפי חוזה ההתקשרות עם בית העסק, כפי שהם מפורטים בסעיף 12 להלן.

במידה והביטול אינו עומד בתנאים של חוק הגנת הצרכן, יחולו על הצרכן דמי הביטול כמפורט להלן:

ממועד ההרשמה ועד 21 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 400 ש"ח לאדם.

מ-20 יום ועד 11 יום לפני האירוע – ייגבה סכום של 25% ממחיר ההזמנה.

מ-10 ועד 3 ימים לפני האירוע – ייגבה סכום של 50% ממחיר ההזמנה

פחות מ-3 ימים לפני האירוע – לא יהיה החזר.